Adres: 1. Cad. 109/A 06490 Bahçelievler / Ankara TURKEY

Tel: (312) 212 42 65

Fax: (312) 212 43 57

Ziyaretçi Trafiği
Son 1 saat: 1
Bugün: 4
Toplam: 55018
Aktif: 1

Alaf Konfeksiyon. Başkent Üniversitesi kuruluşlarından biri...

Başkent Üniversitesi'ne bağlı kuruluşlarda çalışan onbini aşkın çalışanın iş giysilerini üretmek üzere faaliyete geçen Alaf Konfeksiyon, bugün planlanan hedeflerinin çok üzerinde bir üretim kapasitesine ulaşmış, güçlü ve dinamik yapılanmasıyla sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olmuştur.

Ankara Genel Müdürlüğümüzde bulunan pazarlama departmanımız, endüstri, güvenlik, okul, turizm, otel, hastane giysileri ve ev tekstilinden oluşan geniş ürün yelpazesi ile müşterilerimizin özel istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir.

Zamanında teslimat ve kalite yarışında her zaman ön sıralarda yer alan Alaf Konfeksiyon, müşterilerinin ihtiyaçlarına ülke çapında cevap verebilecek düzeyde üretim ve servis ağına sahiptir.

"Kalite" Temel Kuruluş ilkelerimizden biri...

Alaf Konfeksiyon geliştirilen özel üretim planlamasıyla, üretimin her aşaması bilgisayar kontrolünde takip edilmekte, kalite güvence sistemi ile kalite ve uygun fiyat dengesi maksimum düzeyde sağlanmaktadır.

Teknolojik gelişmeleri sürekli izleyen, model ve kumaş çeşitlerindeki en son yenilikleri üretimine yansıtan Alaf Konfeksiyon, titizlikle uyguladığı kalite denetiminin güvene dayalı, uzun vadeli iş beraberliklerini yaratmanın temel koşullarından biri olduğuna inanmaktadır.

Copyright © Baskent University Computer Center 2005. All Rights Reserved.